Odkurzacze bezprzewodowe, Odkurzacze bezworkowe

10 zalet odkurzacza bezprzewodowego

Odkurzacze bezprzewodowe cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie wśród osób, które narzekają na plączący się podczas sprzątania kabel. Nie zawsze także długość przewodu, w który jest wyposażony odkurzacz, jest wystarczająca by dosięgnąć urządzeniem w każdy rejon naszego mieszkania.

Odkurzacz bezprzewodowy doskonale sprawdzi się więc szczególnie w przypadku dużych mieszkań oraz piętrowych domów, gdzie ogromną rolę odgrywa mobilność. Pracuje on bowiem na wbudowanym akumulatorze, dzięki czemu możemy za jego pomocą sprawnie i szybko posprzątać mieszkanie.

Jakie zalety posiadają odkurzacze bezprzewodowe i dlaczego warto pomyśleć o ich zakupie?

Po pierwsze – wygoda i bezpieczeństwo

Odkurzacz bezprzewodowy nie posiada kabla, można nim więc dosięgnąć w każde miejsce mieszkania. Idealnie nadaje się jako sprzęt sprzątający do dużych mieszkań i domów. Nie ma także ryzyka przypadkowego zaczepienia się o kabel lub wywrócenia przedmiotów i mebli stojących na drodze odkurzacza.

Odkurzacz Philips FC 6404

Po drugie – lekkość i mobilność

Odkurzacz bezprzewodowy to poręczny sprzęt, który posiada niewielką wagę i może być bez problemu przenoszony między piętrami. Za jego pomocą odkurzysz także tapicerkę w samochodzie, taras przed domem i wiele innych miejsc, w które nie sięgniesz tradycyjnym odkurzaczem.

Po trzecie – brak wymiennych worków

Zakup worków do tradycyjnych odkurzaczy to spory wydatek. Odkurzacz bezprzewodowy posiada pojemnik na kurz i zanieczyszczenia, który wystarczy opróżnić. Dzięki temu jest on zawsze gotowy do pracy i ekonomiczny w eksploatacji.

Po czwarte – estetyczny gadżet

Odkurzacze bezprzewodowe charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością, która zadowoli wszystkich miłośników technologii. Dzięki swojemu ciekawemu designowi wzbudzą zachwyt i zazdrość także wśród naszych gości.

Po piąte – długi czas pracy na jednym ładowaniu

Nowoczesne odkurzacze bezprzewodowe pozwalają na dokładne posprzątanie całego domu na jednym ładowaniu. Wyposażone są w pojemną baterię, której autonomia pozwala na cieszenie się jego pracą bez konieczności jej doładowywania w trakcie sprzątania.

Po szóste – szybkość sprzątania

Odkurzacze bezprzewodowe to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu. Przy ich zastosowaniu nie ma bowiem konieczności rozwijania kabla, składania poszczególnych elementów czy sprawdzania stopnia zapełnienia worka. Odkurzacz bezprzewodowy jest zawsze gotowy do pracy, wystarczy jedynie go włączyć.

Po siódme – kompaktowe wymiary

Urządzenia bezprzewodowe do odkurzania są zgrabne i posiadają niewielkie rozmiary. Dzięki temu odkurzacz bez trudu zmieści się w schowku lub w przeznaczonym do jego przechowywania kącie.

Electrolux ZB 5024

Po ósme – brak ryzyka odłączenia wtyczki z gniazdka

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się, że w trakcie odkurzania wtyczka została wyciągnięta z gniazdka. Z odkurzaczem bezprzewodowym nigdy Cię to nie spotka, gdyż po prostu nie ma on kabla. Brak kabla to także mniejsze ryzyko jego uszkodzenia i kosztownej wymiany oraz gwarancja bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

Po dziewiąte – czyści wszystkie rodzaje powierzchni

Za pomocą odkurzacza bezprzewodowego bez problemu odkurzysz wszystkie rodzaje podłóg, meble tapicerowane oraz dywany i wykładziny. Jest to uniwersalny sprzęt do odkurzania, który poradzi sobie z każdym zadaniem.

Po dziesiąte – kompaktowy moduł ręczny

Wiele nowoczesnych odkurzaczy bezprzewodowych wyposażonych jest także w odłączany moduł ręczny. W prosty sposób można go odpiąć i tym samym uzyskać małe urządzenie, które doskonale sprawdzi się do odkurzania wnętrza samochodu, trudno dostępnych miejsc w naszym domu, a także do czyszczenia mebli wypoczynkowych w ich szczelinach i zagłębieniach.

Jakie odkurzacze bezprzewodowe warto kupić?

W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli odkurzaczy akumulatorowych. Wartym polecenia sprzętem jest z pewnością odkurzacz Philips FC 6404, który oprócz tradycyjnego odkurzania na sucho oferuje także możliwość jednoczesnego umycia podłogi. Jego zakup to wiec oszczędność naszego czasu i pieniędzy. Na uwagę zasługują także odkurzacze bezprzewodowe Electrolux ZB 5024 i Electrolux ZB 106, które dzięki wbudowanemu podświetleniu pozwolą Ci dokładnie posprzątać ciemne kąty i zakamarki oraz dodatkowo posiadają praktyczną funkcję automatycznego czyszczenia szczotki.

 

komentarz

  1. Anna

    28 listopada 2017 na 14:56

    Posiadam odkurzacz philips od kilku miesięcy i bardzo sobie go chwalę! Szczególnie wydajny jest przy malutkim dziecku – mój synek jest bardzo aktywny szczególnie przy jedzeniu suchych produktów gdzie płatki czy chrupki latają po całym mieszkaniu. Odpinam moduł ręczny i błyskawicznie przywracam ład i porządek 😀 Moduł ręczny doskonale też zbiera sierść psa z sofy. 🙂

Dodaj komentarz

Facebook