Odkurzacze automatyczne

Bolący kręgosłup? Przy odkurzaniu z Roomba to nie problem!

Odkurzanie i sprzątanie to niekiedy bardzo wyczerpujące czynności, zwłaszcza jeśli dysponujemy dużą powierzchnią podłóg do wysprzątania. Z pomocą dla tych osób, które nie chcą się przemęczać oraz nadmiernie nadwyrężać swojego kręgosłupa w trakcie odkurzania przychodzi jednak marka iRobot oraz jej odkurzacze automatyczne z serii Roomba.

Odkurzacze automatyczna Roomba – w trosce o Twoją wygodę

Odkurzacze automatyczne to nowoczesne urządzenia, które są w stanie dokładnie odkurzyć cały dom i mieszkanie bez praktycznie żadnego wysiłku z naszej strony. Jedyne, co musimy zrobić, to zadbać o naładowanie odkurzacza i jego uruchomienie w momencie, kiedy chcemy rozpocząć odkurzanie. Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba zajmie się całą resztą!

iRobot Roomba to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Kiedy ono zajmuje się odkurzaniem my możemy poświęcić swoją uwagę innym czynnościom. Z powodzeniem możemy oglądać telewizję w sąsiednim pokoju, czytać książkę lub zająć się przygotowaniem obiadu dla całej rodziny. W trakcie, kiedy my poświęcamy się tym czynnościom, iRobot wysprząta oraz odkurzy całe nasze mieszkanie.

Co jednak najważniejsze, jego praca nie wymaga naszego nadzoru. Urządzenie jest bowiem wyposażone w specjalne wirtualne ściany, które ograniczają miejsce jego pracy. Za ich pomocą zdecydujemy więc, gdzie ma poruszać się urządzenie.

roomba 886

Zaletą modelu iRobot Roomba 886 jest także możliwość pracy w pomieszczeniach z zastawionymi podłogami. Za pomocą specjalnych czujników robot lokalizuje bowiem przeszkody pojawiające się na jego drodze oraz sprawnie je omija. Niestraszne są dla niego także schody oraz uskoki. Może być więc pozostawiony sprzątaniu także podczas naszej nieobecności w domu. Możliwość uruchomienia robota za pomocą aplikacji oferuje model iRobot Roomba 695, dzięki czemu pracą urządzenia możemy sterować także będąc w pracy, na wakacjach czy podczas spaceru.

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba – idealny dla osób z problemami z kręgosłupem

Jedną z najważniejszych zalet odkrzaczy automatycznych https://www.neonet.pl/odkurzacze/odkurzanie-automatyczne.html np. iRobot Roomba 695 jest ich pozytywny wpływ na nasz kręgosłup. Urządzenie możemy bowiem włączyć za pomocą aplikacji mobilnej lub przycisku umieszczonego na jego obudowie. Nie musimy się wiec do niego nachylać w celu uruchomienia i sterowania jego pracą.

Odkurzacz roomba

iRobot Roomba sprząta całkowicie samodzielnie, a poszczególne tryby odkurzania możemy zmieniać także z poziomu aplikacji, bez konieczności nachylania się lub ręcznego przestawiania urządzenia. W razie braku energii Roomba samodzielnie powraca do stacji dokującej i ładuje się by następnie dokończyć zaplanowane sprzątanie.

Po jego zakończeniu sam wraca do stacji oraz dba o doładowanie swojego akumulatora. Dzięki temu mamy pewność, że nasze mieszkanie zostanie dokładnie wysprzątane bez żadnego wysiłku z naszej strony. To wielka wygoda oraz troska o nasz kręgosłup, gdyż nie musimy już go nadwyrężać w trakcie sprzątania.

Automatyczny odkurzacz roomba

Dodaj komentarz

Facebook