Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze workowe

Ciche odkurzanie czyli porównanie 5 najlepszych cichych odkurzaczy

Kupując nowy odkurzacz najczęściej zwracamy uwagę na jego moc, akcesoria oraz rozmiar. Od czasu, kiedy w sprzedaży pojawiły się ciche odkurzacze, jeszcze jednym bardzo ważnym kryterium, które może przesądzić o wyborze konkretnego modelu odkurzacza, jest także poziom generowanego przez urządzenie hałasu. Ciche odkurzacze oferują bowiem zdecydowanie większy komfort oraz wygodę użytkowania oraz pozwalają na zaplanowanie sprzątania o każdej porze dnia i nocy.Które ciche odkurzacze są obecnie najlepsze? Poniżej przedstawiamy zestawienie pięciu modeli, które są zdecydowanie warte zakupu.

1. ELECTROLUX New Ultra Silencer EUS8X2DB

Bardzo dobry i wydajny odkurzacz workowy od jednego z wiodących na rynku producentów cichych odkurzaczy. Urządzenie jest bardzo ciche nawet przy ustawieniu jego mocy na maksimum, dzięki czemu pozwala na sprzątanie nawet późnym wieczorem i w nocy, bez obaw, że zakłócimy odpoczynek innym domownikom czy sąsiadom. Idealny wybór dla rodzin z dziećmi i do małych mieszkań, gdzie szum odkurzacza może być szczególnie uciążliwy. Cichy odkurzacz Electrolux nadaje się do sprzątania każdego rodzaju podłóg, a jego wysoka moc 600 W zapewnia doskonałą jakość odkurzania.

2. ELECTROLUX EUS87DBM

Kolejna propozycja od marki Electrolux. Model EUS87DBM charakteryzuje się poziomem hałasu 58 dB, dużą mocą 750 W oraz 12 metrowym zasięgiem swojej pracy. Dzięki temu będzie doskonałym wyborem także do dużych mieszkań i domów. Wyposażony jest w czytelny cyfrowy wyświetlacz, który pozwala na intuicyjną regulację poziomu jego mocy.

ELECTROLUX EUS87DBM

3. TEFAL Silence Force 4A Animal Care Pro cichy do dywanów i podłóg TW6477

Odkurzacz workowy stworzony z myślą o miłośnikach zwierząt domowych. Urządzenie generuje hałas na poziomie zaledwie 66 dB, co pozwala na swobodne prowadzenie rozmowy oraz oglądanie telewizji w trakcie sprzątania. Wyposażony został w dwie turbo szczotki, które idealnie sprawdzą się do zbierania sierści i włosów. Cichy odkurzacz Tefal idealnie nadaje się do odkurzania zarówno podłóg twardych, jak i miękkich dywanów oraz wykładzin.

4. BOSCH BGL 4Q69

Kolejny odkurzacz workowy, który może poszczycić się naprawdę cichą pracą. Zaletą tego modelu odkurzacza Bosch jest także posiadanie wydajnego filtra PureAir, który jeszcze lepiej zatrzymuje w sobie zanieczyszczenia oraz zapobiega ich wydmuchiwaniu na zewnątrz urządzenia. Odkurzacz posiada klasę energetyczną A, dzięki czemu jest nie tylko cichy, ale i oszczędny.

BOSCH BGL 4Q69

5. TEFAL Silence Force MultiCyclonic 3A Animal Care Pro supercichy TW8370

Nasze zestawienie 5 najlepszych cichych odkurzaczy zamyka druga propozycja od znanej i cenionej marki Tefal. Odkurzacz Tefal Silence Force MultiCyclonic 3A Animal Care Pro będzie idealnym wyborem dla osób, które poszukują cichego odkurzacza, ale nie chcą kupować urządzenia wyposażonego w worek. Jest to bowiem odkurzacz bezworkowy, który generuje hałas na poziomie zaledwie 68 dB, dlatego z pewnością spotka się z uznaniem osób, które cenią sobie ciszę oraz wygodę w trakcie sprzątania. Odkurzacz ten idealnie sprawdzi się także do usuwania sierści pozostawionej przez zwierzęta domowe.

TEFAL Silence Force MultiCyclonic 3A

 

Dodaj komentarz

Facebook