Odkurzacze bezprzewodowe, Odkurzacze bezworkowe

Jaki odkurzacz domowy sprawdzi się również w przypadku auta?

Odkurzacz to urządzenie, które przydaje się nie tylko do sprzątania domu. Jest to także niezastąpiony sprzęt do sprzątania we wnętrzu auta. Czy jednak musimy kupić dodatkowy odkurzacz samochodowy, by móc zawsze cieszyć się zawsze czystym i odkurzonym autem. Okazuje się, że niekoniecznie! Niektóre modele domowych odkurzaczy doskonale sprawdzą się bowiem także do sprzątania tapicerki samochodowej. Jakie? O tym powiemy w dzisiejszym artykule.

Odkurzacz 2w1 do domu i samochodu

Do sprzątania w domu i poza nim najlepiej sprawdzą się nowoczesne pionowe odkurzacze bezprzewodowe. Ich najważniejszą zaletą jest bowiem brak fizycznego przewodu, dzięki czemu za pomocą takiego urządzenia możemy swobodnie dotrzeć do każdego miejsca w domu i poza nim. Niektóre modele pionowych odkurzaczy bezprzewodowych są także wyposażone w specjalny odłączalny moduł, który przemienia się w praktyczny i poręczny odkurzacz ręczny. To on właśnie idealnie sprawdzi się do odkurzania we wnętrzu auta.

Odkurzacz Philips bezprzewodowy

Moduł ręczny w odkurzaczu Philips PowerPro Duo

Odłączalny moduł w postaci odkurzacza ręcznego oferuje m. in. nowoczesny i wydajny odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS Bezprzewodowy PowerPro Duo 2w1 pionowy 18V FC6168. Odkurzacz ręczny sprawdzi się do odkurzania w domu, gdzie wykorzystamy go np. do dokładnego odkurzenia tapicerki meblowej, zebrania okruchów ze stołu, czy wyczyszczenia zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc.

Moduł ten z powodzeniem możemy wykorzystać także w samochodzie. W bardzo prosty sposób odłącza się go bowiem od odkurzacza, co umożliwia nam odkurzanie za jego pomocą w dowolnym miejscu poza domem. Odkurzacz ręczny zasilany jest akumulatorowo, a długość jego pracy wynosi do 40 min. Jest to czas wystarczający, aby dokładnie odkurzyć wnętrze samochodu i cieszyć się zawsze czystym autem, bez konieczności regularnego odwiedzania myjni i ponoszenia dodatkowych kosztów.

Odkurzacz 2w1 BOSCH BBH 21830L

Bardzo podobną funkcjonalność znajdziemy także w odkurzaczu bezprzewodowym BOSCH BBH 21830L. Model ten także wyposażony został bowiem w praktyczny odkurzacz ręczny, który doskonale sprawdzi się do odkurzania zarówno w domu, jak i w samochodzie. Zaletą tego odkurzacza jest przede wszystkim jego niska waga, która wynosi ok. 2,5 kg. Odkurzacz pionowy jest więc prosty w obsłudze oraz wygodny w manewrowaniu. Spośród innych odkurzaczy bezprzewodowych wyróżnia go także krótki czas ładowania, który wynosi zaledwie od 4 do 5 godzin oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu wynoszący do 36 min.

Odkurzacz Bosch

Odkurzacz pionowy DYSON V8 Absolute

Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują odkurzacza do sprzątania zarówno w domu, jak i w aucie, warto z kolei polecić nowoczesny odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute. Dzięki odłączalnemu modułowi i wymiennym ssawkom zapewnia on bowiem bardzo dokładne wyczyszczenie tapicerki samochodowej. Na uwagę w tym modelu zasługuje szczególnie obecność mini elektroszczotki, którą podłącza się bezpośrednio do odkurzacza ręcznego. Dzięki niej można bowiem jeszcze lepiej wyczyścić tapicerkę samochodową z sierści zwierząt, którą to funkcjonalność docenią zwłaszcza posiadacze zwierząt domowych.

Odkurzacz Dyson

Dodaj komentarz

Facebook