Odkurzacze automatyczne

Modele odkurzaczy automatycznych, które warto kupić

Odkurzanie bez żadnego wysiłku to już nie marzenie, ale rzeczywistość. Jest ono bowiem możliwe dzięki nowoczesnym odkurzaczom automatycznym, które zrewolucjonizowały sprzątanie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się wymienić swój stary tradycyjny odkurzacz na nowoczesny odkurzacz automatyczny.

Dla osób, które planują zakup swojego pierwszego odkurzacza automatycznego, przygotowaliśmy zestawienie 3 godnych uwagi urządzeń. Sprawdźmy, które z nich szczególnie warto dziś kupić.

Odkurzacz IROBOT Roomba 615

Myśląc o odkurzaczach automatycznych pierwszym producentem, który przychodzi nam na myśl jest iRobot. To ta marka, która jako pierwsza wypuściła do sprzedaży odkurzacze automatyczne i zmieniła nasze spojrzenie na sprzątanie. Ideą iRobotów jest całkowite zautomatyzowanie procesu sprzątania oraz oszczędzenie naszego czasu i wysiłku.

W ofercie tej marki znajdziemy różne modele popularnych iRobotów. Wbrew pozorom, aby zapewnić sobie sprzątanie bez wysiłku, nie musimy inwestować kilku tysięcy złotych na zakup odkurzacza. iRobot Roomba 615 kupimy bowiem już w cenie ok. 1300 zł, co nie jest zbyt dużym wydatkiem, jeśli spojrzymy na jego funkcjonalność.

Roomba 615

iRobot Roomba 615 to bowiem robot sprzątający, który na jednym naładowaniu zapewnia nieprzerwane sprzątanie przez ok. 60 min. Doskonale nadaje się więc zarówno do mieszkań, jak i domów. Jego zaletą jest także cicha praca, możemy więc zajmować się swoimi sprawami, oglądać telewizję, czy rozmawiać przez telefon, podczas gdy urządzenie sprząta.

iRobot jest bardzo prosty w obsłudze, uruchamia się go i zatrzymuje za pomocą jednego przycisku oraz nadaje się do sprzątania każdego rodzaju podłóg. To dobry wybór, jeśli chcemy kupić markowy i sprawdzony sprzęt od znanego i cenionego producenta.

Odkurzacz ROBOJET Air AH-157

Odkurzacz automatyczny RoboJet Air to dobry wybór dla osób, które chcą jeszcze bardziej zautomatyzować proces sprzątania. Urządzenie może być bowiem sterowane w podwójny sposób: za pomocą przycisków na obudowie lub za pomocą smartfona. W tym drugim przypadku możemy go uruchomić także będąc poza domem.

Zaletą tego urządzenia są jego rozmiary. Robot jest bowiem niski, dzięki czemu mieści się także pod meblami. Może pracować w 6 różnych trybach: spiralnym, poligonalnym, wzdłuż ścian, z odbiciem, poruszać się zygzakiem oraz w trybie automatycznym. Urządzenie może także automatycznie dobierać tryb sprzątania do rodzaju nawierzchni, aby zapewnić nam jak najlepsze rezultaty. Posiada wbudowane czujniki ultradźwiękowe, które pozwalają mu omijać przeszkody i dopasowywać moc sprzątania do stopnia zabrudzenia powierzchni.

ROBOJET Air AH-157

Odkurzacz automatyczny RoboJet Air to dobry wybór zwłaszcza, jeśli chcemy kierować sprzątaniem także przebywając poza domem. Dzięki niemu nie straszne będą już nawet niespodziewane wizyty rodziny i przyjaciół.

Odkurzacz SAMSUNG VR10M702PUW POWERBOT

Trzecim urządzeniem wartym naszej uwagi jest odkurzacz automatyczny marki Samsung. Jest to urządzenie nieco głośniejsze od swoich poprzednich, ale oferujące za to wysoką wydajność i komfortową obsługę. Wyposażone jest w szeroką szczotkę, która pozwala na doskonale sprzątanie kątów i trudno dostępnych zakamarków, w których zazwyczaj gromadzi się najwięcej kurzu i zanieczyszczeń.

SAMSUNG VR10M702PUW POWERBOT

Odkurzacz automatyczny Samsung doskonale radzi sobie z każdym rodzajem nawierzchni. Zanim przystąpi do sprzątania skanuje otoczenie i programuje najbardziej optymalną trasę przejazdu. W razie spadku poziomu naładowania baterii samodzielnie wraca natomiast do stacji ładowania i ładuje się na tyle, by móc dokończyć zaplanowane wcześniej sprzątanie.
Odkurzacz Samsung PowerBot to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Idealnie sprawdzi się więc dla osób, które potrzebują odkurzacza automatycznego w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

komentarz

  1. Mareg

    28 maja 2018 na 20:59

    ja bardziej polecałbym irobota roomba 980, bo to najlepsze co można kupić, ale wiadomo, wszystko zależy od zasobności portfela

Dodaj komentarz

Facebook