Odkurzacze automatyczne

Odkurzacz automatyczny DIRT DEVIL ROBOT Navigator

Odkurzacze automatyczne to idealny wybór dla osób, które nie lubią sprzątać lub mają na tyle duży dom, że trudno im utrzymać go we właściwej czystości. Kupując odkurzacz automatyczny nie musimy się już martwić o sprzątanie ani planować go z wyprzedzeniem. Wystarczy bowiem uruchomić urządzenie, a ono posprząta za nas wszystkie podłogi i dywany, także podczas naszej nieobecności.

Doskonałym wyborem dla wymagających użytkowników poszukujących robota sprzątającego, jest odkurzacz automatyczny DIRT DEVIL ROBOT Navigator. Sprawdźmy, dlaczego warto zainwestować właśnie w niego.

Odkurzacz automatyczny DIRT DEVIL ROBOT Navigator – co potrafi?

DIRT DEVIL ROBOT Navigator to najsilniejszy i najbardziej zaawansowany robot sprzątający dostępny w ofercie marki Dirt Devil. Idealnie sprawdza do sprzątania wszystkich rodzajów podłóg, w tym także parkietu. Dobrze radzi sobie jednak nie tylko na twardych powierzchniach podłogowych, ale także na dywanach i wykładzinach. Wyposażony jest w cztery tryby pracy, dzięki czemu sam dostosowuje swoją pracę do rodzaju sprzątanego miejsca.

Robot samodzielnie lokalizuje stację ładowania, dzięki czemu sprzątanie przebiega praktycznie bez naszego udziału. Po ukończonym odkurzaniu robot sam wraca bowiem do stacji ładowania, przez co jest także zawsze gotowy do pracy. Na czarnej obudowie znajdują się praktyczne wskaźniki, które informują nas o poziomie naładowania baterii. Czas pełnego ładowania robota to ok. 4-5 godzin, a pełna bateria wystarcza na nieprzerwane sprzątanie przez ponad godzinę (60-80 min.).

DIRT DEVIL ROBOT Navigator

Jego zaletą są także wbudowane czujniki, które lokalizują bliskość schodów, progów i uskoków. Nie ma więc obaw, że robot spadnie ze schodów i ulegnie uszkodzeniu w trakcie sprzątania. Bardzo praktyczną funkcją jest także możliwość ograniczenia zakresu jego pracy dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Light Fence.

Odkurzacz DIRT DEVIL ROBOT Navigator i jego możliwości

Odkurzacz automatyczny DIRT DEVIL ROBOT Navigator jest sterowany za pomocą pilota. Możemy wiec uruchomić go bez konieczności nachylania się do urządzenia i wciskania przycisków na jego obudowie. Robot pozwala także na zaprogramowanie wybranej godziny swojego uruchomienia, dzięki czemu możemy zaplanować odkurzanie np. w czasie, kiedy jesteśmy poza domem, a po powrocie zastać już czyste i wysprzątane mieszkanie.

Robot sprzątający wyposażony jest w antystatyczną turboszczotkę, dzięki której jeszcze lepiej czyści domowe powierzchnie z kurzu i innych stałych zanieczyszczeń. Posiada także dodatkową obrotową szczotkę zlokalizowaną z jego boku, dzięki której dba także o czystość listew przypodłogowych.

DIRT DEVIL ROBOT

Robot sprzątający DIRT DEVIL ROBOT Navigator – idealny do twardych powierzchni

Odkurzacz automatyczny DIRT DEVIL ROBOT Navigator pracuje w czterech trybach. Może sprzątać wykonując ruch spiralny, kwadratowy, krzyżowy oraz przemieszczać się wzdłuż ścian i mebli. Świetnie radzi sobie poruszając się między meblami oraz dociera do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc w mieszkaniu.

Odkurzacz automatyczny Dirt Devil

Bardzo dobrze sprząta szczególnie twarde powierzchnie podłogowe, takie jak płytki, panele oraz parkiet. Całkiem dobrze radzi sobie także na powierzchniach miękkich, czyli na wykładzinach i dywanach, chociaż tutaj jego efektywność pracy nieco spada. Dirt Devil Navigator został bowiem zaprojektowany raczej do sprzątania twardych powierzchni i to właśnie je najlepiej sprząta. Dobrze sprawdza się także do odkurzania większych ilości stałych zanieczyszczeń. Za jego pomocą szybko posprzątamy więc rozsypany ryż i inne sypkie produkty spożywcze. Jego zaletą jest także kompaktowy rozmiar i niewielka grubość. Dzięki niewielkim gabarytom odkurzacz zmieści się więc także pod meblami, gdzie zazwyczaj zlokalizowane są największe ilości zanieczyszczeń.

Wszystkie te cechy sprawiają, że DIRT DEVIL ROBOT Navigator będzie świetnym wyborem dla osób, które poszukują wydajnego i skutecznego odkurzacza automatycznego, który można dodatkowo kupić w przystępnej cenie.

Dodaj komentarz

Facebook