Odkurzacze bezprzewodowe, Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze piorące, Odkurzacze workowe, Odkurzacze z filtrem wodnym

Odkurzacz dla prawdziwej Pani Domu – 5 popularnych modeli

Odkurzacz to absolutnie niezbędny sprzęt w każdym domu i mieszkaniu. Dzięki niemu możliwe jest nie tylko zachowanie podłóg i wykładzin w czystości, ale także zapewnienie właściwej higieny w domu. Aby odkurzacz dobrze wywiązywał się ze swojego zadania, konieczny jest właściwy wybór odpowiednio funkcjonalnego modelu. Jaki odkurzacz warto aktualnie zakupić, aby sprzątanie przy jego użyciu było proste, szybkie i wydajne?

1. ELECTROLUX ULTRASILENCER ZEN USALFLOOR

Odkurzacz workowy Electrolux Ultrasilencer to idealny wybór dla Pań, które cenią sobie ciszę i komfort podczas sprzątania. Odkurzacz generuje hałas zaledwie na poziomie 58 dB, co można porównać z normalną rozmową. Dzięki temu możemy sprzątać także podczas popołudniowej drzemki naszych dzieci oraz w późnych godzinach wieczornych, bez obaw, że hałas generowany przez urządzenie zakłóci wypoczynek innych osób. Oprócz cichej pracy, odkurzacz Electrolux jest także bardzo wydajny oraz posiada elektroniczną regulację mocy. Doskonale sprawdza się do sprzątania każdego rodzaju podłóg. Będzie więc doskonałym wyborem do domów z parkietem, panelami, płytkami oraz dywanami.

2. Odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1 myjący FC6404

Philips power pro

Idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie wygodę bezprzewodowego sprzątania. Odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua to nie tylko sprzęt, którym możemy dokładnie wysprzątać mieszkanie. To urządzenie 3w1, które odkurza, myje i suszy powierzchnie podłogowe w całym domu. Jego zaletą jest także pionowa konstrukcja, która ułatwia przechowywanie urządzenia. Odkurzacz Philips posiada dużą moc 2400 W i na jednym ładowaniu zapewnia 40 min. nieprzerwanej pracy. Jest to czas wystarczający, aby kompleksowo wysprzątać nawet duże mieszkanie.

3. Odkurzacz SAMSUNG VC07M3130V1

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć znakomitego przedstawiciela odkurzaczy bezworkowych, jakim jest sprzęt marki Samsung, model VC07M3130V1. Jest to poręczny i wydajny odkurzacz, dzięki któremu możliwe jest dokładne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg. Dołączone do urządzenia dedykowane końcówki ułatwiają zbieranie kurzu, czyszczenie szczelin i trudnodostępnych miejsc oraz odkurzanie parkietu. Zaletą tego modelu jest także przezroczysta pokrywa pojemnika na zanieczyszczenia. Dzięki temu można szybko sprawdzić poziom jego zapełnienia.

4. ZELMER Aquos ZVC722SP

Mały i zgrabny odkurzacz wodny od marki Zelmer to znakomity wybór dla kobiet, które szukają wydajnego sprzętu nie tylko do sprzątania posadzek na sucho, ale także na mokro. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest bowiem zarówno dokładane odkurzenie podłóg w całym domu, jak i ich umycie. Odkurzacz Zelmer Aquos doskonale sprawdza się także do mycia dywanów i wykładzin, a dzięki posiadaniu filtra wodnego, jest urządzeniem w pełni przyjaznym dla alergików.

odkurzacz zelmer Aquos

5. Odkurzacz MPM BORA MOD-17

Odkurzacz MPM to bezworkowy sprzęt wyposażony dodatkowo w przyjazny dla alergików filtr HEPA oraz filtr wodny. Jest to urządzenie o wysokiej mocy 2400 W, które poradzi sobie ze sprzątaniem dużych powierzchni. Dzięki długiemu na 9 m przewodowi zasilającemu nie jest konieczne jego częste przełączenie między gniazdkami, a sam odkurzacz ma duży zasięg. Jego zaletą, którą z pewnością doceni każda gospodyni domowa, jest wyposażenie. Odkurzacz MPM posiada bowiem praktyczną turboszczotkę, głowicę do czyszczenia podłóg i dywanów, przystawkę szczelinową, szczotkę do żaluzji oraz okrągłą szczotkę. Dzięki takiej ilości akcesoriów możliwe jest dokładne wyczyszczenie każdego miejsca w mieszkaniu.

MPM BORA MOD-17

Dodaj komentarz

Facebook