Odkurzacze bezprzewodowe, Odkurzacze bezworkowe

PHILIPS FC 6142 – mały odkurzacz, duże możliwości

Philips FC 6142 to mały, kompaktowy odkurzacz bezprzewodowy, który doskonale nadaje się do sprzątania zarówno w domu, jak i w aucie. Urządzenie jest lekkie i pracuje w oparciu o wbudowany akumulator. Za jego pomocą możemy sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro.

Jakie możliwości oferuje odkurzacz ręczny Philips FC 6142 i w jakich sytuacjach okaże się szczególnie przydatny?

Odkurzacz Philips FC 6142 w domu

Odkurzacz ręczny Philips pracuje w trybie bezprzewodowym. Dzięki temu możliwe jest dokładne wyczyszczenie wszystkich trudno dostępnych miejsc w naszym domu. Odkurzacz doskonale sprawdzi się bowiem do czyszczenia tapicerki meblowej, obić sof, narożników oraz foteli. Dzięki specjalnej nakładce do czyszczenia precyzyjnego szybko i sprawnie usuwa zabrudzenia z zakamarków mebli tapicerowanych. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w domach, w których mieszkają małe dzieci. Świetnie zbiera bowiem okruchy i drobne zabrudzenia, które mają tendencję do gromadzenia się w szczelinach mebli.

Philips bezprzewodowy

Odkurzacz bezprzewodowy Philips FC 6142 posiada dwa tryby działania: może sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro. Za jego pomocą możemy więc delikatnie umyć meble tapicerowane oraz szybko zebrać rozlane płyny. Dzięki temu idealnie sprawdzi się także w kuchni. Jego niska waga i smukła konstrukcja sprawiają, że odkurzacz jest wygodny w obsłudze. To doskonała alternatywa do ciężkich i dużych odkurzaczy domowych do używania w razie konieczności szybkiego zebrania zanieczyszczeń.

Odkurzacz Philips FC 6142 do samochodu

Kompaktowy odkurzacz Philips doskonale sprawdzi się także do użytkowania poza domem. Wydajną i sprawną pracę poza domem gwarantuje mu bowiem pojemny akumulator, który pozwala na jego użytkowanie także na zewnątrz pomieszczeń. Idealnie nadaje się więc m. in. do odkurzania wnętrza samochodu. Sprawnie zbiera bowiem zabrudzenia, a precyzyjna końcówka szczelinowa umożliwia ich wydobycie z zakamarków i trudno dostępnych miejsc, których nie brakuje we wnętrzu auta. Odkurzacz pozwala także na szybkie zebranie rozlanych płynów.

Odkurzacz philips

Urządzenie wyposażone jest w wydajny filtr, który zatrzymuje w jego wnętrzu drobne zanieczyszczenia oraz zapobiega ich wydostawaniu się na zewnętrz. Dzięki temu odkurzacz ręczny Philips FC 6142 doba także o czystość powietrza i higienę naszego auta. Gotowość do pracy w każdej chwili zapewnia mu specjalna nakładka ładująca, którą można przymocować do ściany. Dzięki temu odkurzacz po skończonej pracy możemy odkładać zawsze na stałe miejsce i jednocześnie zadbać o to, by był zawsze naładowany i gotowy do pracy.

Odkurzacz ręczny Philips FC 6142 – uniwersalny mini odkurzacz samochodowy i domowy

Zaletą odkurzacza Philips FC 6142 jest także prosty w demontażu oraz wygodny w opróżnianiu pojemnik na zanieczyszczenia oraz rączka z gumową nasadką, która ułatwia trzymanie odkurzacza podczas sprzątania oraz zapobiega jego przypadkowemu wysunięciu się z dłoni. Wszystko to sprawia, że odkurzacz bezprzewodowy Philips FC 6142 to świetny wybór dla użytkowników poszukujących małego i wydajnego odkurzacza samochodowego i do użytku domowego.

komentarz

  1. Anna

    27 kwietnia 2018 na 12:31

    Poszukuję dobrego i mocnego* ręcznego odkurzacza ale zasilanego prądem czy będzie w najbliższym czasie recenzja takich modeli?

Dodaj komentarz

Facebook