Odkurzacze bezprzewodowe, Odkurzacze piorące

Recenzja odkurzacza piorącego Zelmer ZVC 762 SP

Dywany i wykładziny to wspaniały dodatek do każdego mieszkania. Ich obecność pozwala na urozmaicenie wyglądu wnętrza, a w chłodniejsze dni daje miękkie oparcie dla naszych stóp. Jednak osoby, które posiadają w swoich domach dywany oraz wykładziny doskonale wiedzą, jak istotne jest zachowanie ich w dobrej czystości. Pielęgnacja dywanów to jednak nie tylko ich regularne odkurzanie, ale także i mycie. Właśnie dlatego warto jest kupić odkurzacz piorący, który odpowiednio zadba o higienę oraz estetykę naszych dywanów.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem odkurzacza piorącego i nie wiesz, jaki model wybrać, zapoznaj się z naszą recenzją jednego z lepszych tego typu urządzeń dostępnych w sprzedaży. Oto odkurzacz piorący Zelmer Aquawelt Plus ZVC 762 SP.

Odkurzacz piorący o nowoczesnym wyglądzie i kompaktowych rozmiarach

Odkurzacze piorące jeszcze do niedawna kojarzone były z dużymi urządzeniami, które raczej zbytnio nie zachęcały do zakupu swoim wyglądem. Zelmer ZVC 762 SP bardziej niż odkurzacz piorący, przypomina jednak swoim wyglądem tradycyjny, kompaktowy odkurzacz. Jego niewielkie rozmiary oraz atrakcyjna niebiesko-szara kolorystyka sprawiają, że codzienne korzystanie z niego to prawdziwa przyjemność.

Odkurzacz Zelmer ZVC 762 SP

Do jego przechowywania nie potrzeba także wiele miejsca, gdyż odkurzacz ten bez problemu zmieści się w każdej szafie lub schowku. W obudowie urządzenia umieszczony jest także praktyczny schowek na dodatkowe akcesoria, dzięki czemu wszystko, co potrzebne, znajduje się zawsze pod ręką, a same akcesoria nie zajmują dodatkowego miejsca. Miękkie koła jezdne dodatkowo chronią podłogi przez zarysowaniem oraz ułatwiają prowadzenie za sobą odkurzacza.

Odkurzacz piorący 4 w 1 – pierze, odkurza na sucho z workiem i bez worka oraz wciąga płyny

Odkurzacz Zelmer ZVC 762 SP to nowoczesny odkurzacz piorący, dzięki któremu można nie tylko uprać dywany i wykładziny, ale także odkurzyć je na sucho. Może pracować zarówno w trybie tradycyjnym, wyposażony jest bowiem w nowoczesny worek na nieczystości S-bag, jak i w trybie bezworkowym, z wykorzystaniem filtra wodnego. Posiada także wydajny filtr HEPA, co w połączeniu z filtrem wodnym, czyni z niego doskonały odkurzacz dla alergików oraz rodzin z dziećmi.

Zelmer ZVC 762 SP

Odkurzacz Zelmer ZVC 762 SP, oprócz funkcji prania i odkurzania, umożliwia także wciąganie rozlanych płynów, co z pewnością docenią posiadacze małych dzieci i zwierząt domowych. Dzięki jego funkcjonalności z powodzeniem może zastąpić inne urządzenia sprzątające, dzięki czemu można zaoszczędzić miejsce na przechowywanie innych akcesoriów do sprzątania.

Niewątpliwą zaletą odkurzacza Zelmer ZVC 762 SP jest także znacznie cichsza praca w porównaniu z innymi odkurzaczami piorącymi dostępnymi aktualnie w sprzedaży. W efekcie jego użytkowanie jest przyjemne i wygodne, a hałas generowany przez odkurzacz nie przeszkadza innym mieszkańcom.

Cyfrowa regulacja mocy i prosta obsługa

Odkurzacz piorący Zelmer posiada wydajny silnik EcoPower o mocy aż 1700 W. Moc jego pracy regulowana jest za pomocą cyfrowego wyświetlacza. Dzięki temu siła odkurzania może być dostosowana przez użytkownika do jego wymagań oraz stopnia zabrudzenia czyszczonych powierzchni. Dzięki możliwości regulacji mocy odkurzacza możliwe jest także zaoszczędzenie energii elektrycznej.

Sama obsługa odkurzacza jest bardzo prosta i intuicyjna, bez trudu poradzi sobie z nią nawet osoba, która po raz pierwszy ma do czynienia z wielofunkcyjnym odkurzaczem piorącym.

Wszystkie cechy odkurzacza piorącego Zelmer ZVC 762 SP sprawiają, że poszukując dobrego i funkcjonalnego odkurzacza piorącego, warto postawić właśnie na ten model. Jest to bowiem nowoczesny i wielofunkcyjny odkurzacz, który doskonale sprawdzi się w warunkach domowych.

komentarz

  1. Karolina

    21 grudnia 2017 na 12:28

    Mój pomocnik do zadań specjalnych. Nie wyobrażam sobie gruntownych domowych porządków bez niego. Mocne ssanie to jego ogromna zaleta, jak zarówno mnóstwo praktycznych końcówek.

Dodaj komentarz

Facebook