Odkurzacze automatyczne, Odkurzacze bezprzewodowe

Testujemy odkurzacz SAMSUNG Robot VR20K9000UB

Roboty sprzątające to nowoczesne urządzenia, które coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Są praktycznie bezobsługowe, bezpieczne w użytkowaniu oraz charakteryzują się wysoką jakością sprzątania. Dziś pod lupę bierzemy jeden z najpopularniejszych aktualnie modeli odkurzaczy automatycznych Samsung Robot VR20K9000UB. W tym artykule powiemy, jakie funkcje posiada to urządzenie i czy warto je kupić.

Odkurzacz Samsung Robot VR20K9000UB – dokładne sprzątanie w przystępnej cenie

Niewątpliwym atutem odkurzacza Samsung Robot VR20K9000UB jest jego cena. Urządzenie kupimy już bowiem w cenie ok. 1300 zł, co oznacza nieporównywalnie mniejszy wydatek niż zakup drogiego odkurzacza automatycznego. Mimo bardzo przystępnej ceny, Samsung Robot VR20K9000UB praktycznie niczym nie ustępuje jednak odkurzaczom automatycznym ze znacznie od niego wyższej półki cenowej.

Samsung Robot

Duża moc ssąca – sprzęt idealny do odkurzania dywanów

Urządzenie doskonale radzi sobie ze sprzątaniem każdej powierzchni podłogowej. Za jego pomocą dokładnie odkurzymy więc zarówno twarde podłogi, np. parkiet, panele, czy kafelki, jak i miękkie powierzchnie dywanowe. Odkurzacz płynnie przemieszcza się także między różnymi rodzajami powierzchni, bez trudu pokonuje uskoki i wjeżdża na dywany.

Na uwagę w tym modelu szczególnie zasługuje także duża moc ssąca odkurzacza, którą docenią zwłaszcza osoby posiadające w swoim domu sporo wykładzin i gęstych dywanów. Robot Samsung VR20K9000UB dokładnie usuwa bowiem wszystkie zanieczyszczenia, nawet te ukryte głęboko we włosiu dywanów, dzięki czemu jest sprzętem szczególnie pożądanym w domach, w których przebywają osoby wrażliwe na kurz, dzieci oraz alergicy.

Wydajność odkurzania zawsze na najwyższym poziomie

Wydajność i siła ssąca tego odkurzacza nie spada wraz ze stopniem zapełniania się pojemnika na zanieczyszczenia, co jest jedną z największych wad większości odkurzaczy. Model ten został bowiem zaprojektowany w taki sposób, by wraz z zapełnianiem się komory na zanieczyszczenia, automatycznie przesuwał zebrane nieczystości w jej głąb. Dzięki temu Samsung Robot VR20K9000UB sprząta tak samo efektywnie zarówno przy pustym pojemniku, jak i tym już częściowo zapełnionym.

Odkurzacz automatyczny Samsung Robot VR20K9000UB posiada cztery tryby sprzątania. W zależności od potrzeb możemy więc wybrać sprzątanie miejscowe, manualne, ciche i automatyczne. Każdy z nich zapewnia przy tym maksymalną wydajność i najlepsze efekty sprzątania.

Doskonałe czyszczenie trudno dostępnych miejsc

Na uwagę zasługuje także sam kształt odkurzacza. W przeciwieństwie do popularnych, okrągłych modeli, Samsung Robot VR20K9000UB posiada bowiem przód w praktycznym kształcie prostokąta. Dzięki temu znacznie lepiej radzi sobie ze sprzątaniem kątów oraz trudno dostępnych miejsc np. przy listwach przypodłogowych, gdzie zazwyczaj gromadzi się najwięcej kurzu i zanieczyszczeń.

Odkurzacz SAMSUNG Robot VR20K9000UB

Dzięki specjalnemu systemowi Visionary Mapping odkurzacz za pomocą kamery i wbudowanych sensorów skanuje otoczenie oraz „planuje” optymalną dla siebie drogę sprzątania. Pozytywnie wpływa to zarówno na czas sprzątania, jak i na oszczędność baterii odkurzacza. Przy spadku poziomu naładowania akumulatora odkurzacz samodzielnie powraca natomiast do stacji dokującej i ładuje się na tyle, by móc dokończyć zaplanowane wcześniej sprzątanie. Wszystko przebiega automatycznie i nie wymaga naszej interwencji.

Dodaj komentarz

Facebook