Odkurzacze bezprzewodowe, Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze workowe

Wybieramy tani odkurzacz do 500 zł

Odkurzacz to niezbędny sprzęt, bez którego nie może się obyć żadne gospodarstwo domowe. Prędzej czy później każdy z nas stanie więc przed wyborem tego urządzenia dla siebie. Odkurzacze w sprzedaży dostępne są w bardzo zróżnicowanych cenach. Są to zarówno podstawowe modele, jak i bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. W tym artykule skupimy się jednak na niedrogich, ale także bardzo dobrych modelach odkurzaczy w cenie nieprzekraczającej 500 zł.

Odkurzacz workowy do 500 zł

Odkurzacze workowe to tradycyjne modele urządzeń sprzątających, które od lat goszczą w polskich domach. W cenie do 500 zł mamy naprawdę szeroki wybór odkurzaczy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dla osób, które szczególnie cenią sobie ciszę i komfort w trakcie sprzątania, wartym polecenia modelem w tym przedziale cenowym, jest odkurzacz ELECTROLUX Classic Silence ECS52B, który kupimy za niewiele ponad 400 zł. Urządzenie jest ciche i wydajne oraz posiada wysoką klasę energetyczną A, co pozytywnie wpłynie także na stan naszego domowego budżetu. Posiada także wysoką moc 750 W, dzięki której doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni, w tym dywanów.

Odkurzacz ELECTROLUX Classic Silence

Odkurzacz bezworkowy do 500 zł

Osoby, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem i wymianą worków na zanieczyszczenia, powinny z kolei zainteresować się dobrym odkurzaczem bezworkowym. Także w tym wypadku mając do dyspozycji budżet 500 zł na zakup urządzenia sprzątającego, mamy z czego wybierać. Naszym typem w tym przedziale cenowym jest bardzo udany model PHILIPS FC9330/09 o mocy 650 W i klasie energetycznej A. Na szczególną uwagę w tym modelu zasługuje dołączona do zestawu nasadka TriActive, dzięki której jeszcze lepiej odkurzymy dywany oraz usuniemy zanieczyszczenia ze szczelin i trudnodostępnych miejsc.

Odkurzacz PHILIPS FC9330/09

Odkurzacz do sprzątania na sucho i mokro za mniej niż 500 zł

W cenie do 500 zł możemy także kupić dobrej jakości odkurzacz przeznaczony zarówno do sprzątania na sucho, jak i na mokro. Godnym polecenia urządzeniem jest model ZELMER Aquos ZVC722SP. Odkurzacz ten posiada dużą moc 1600 W, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zwłaszcza w domach, w których jest dużo dywanów. Jego wysoka moc ssąca pozwala bowiem na dokładne usunięcie nawet głęboko wbitych we włókna dywanu zanieczyszczeń. Urządzenie wyposażone jest także w wydajny filtr HEPA, jego zakup poleca się więc szczególnie osobom wrażliwym na kurz, alergikom oraz rodzicom dbającym o zdrowie swoich dzieci.

Odkurzacz bezprzewodowy za mniej niż 500 zł

Dla osób, które cenią sobie wygodę sprzątania, warto z kolei polecić zakup odkurzacza bezprzewodowego. Dzięki brakowi przewodu taki odkurzacz jest znacznie wygodniejszy i bezpieczniejszy w obsłudze, pozwala także dotrzeć we wszystkie zakamarki w domu, bez konieczności jego przełączenia między gniazdkami, czy zwracania uwagi na przewód. Z tego powodu jego zakup szczególnie poleca się do dużych domów. Ze względu na swoją pionową konstrukcję odkurzacz bezprzewodowy doskonale odnajdzie się także w małych mieszkaniach, gdzie mamy ograniczone miejsce na przechowywanie sprzętu do sprzątania. Godnym uwagi modelem dostępnym w cenie do 500 zł jest np. odkurzacz PHILIPS Bezprzewodowy FC6162/02. Jego zaletą jest obecność specjalnej nasadki, która doskonale radzi sobie ze zbieraniem sierści zwierząt, włosów oraz nitek.

Odkurzacz PHILIPS Bezprzewodowy

Dodaj komentarz

Facebook